Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Szczecin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Szczecin, Szczecinek, Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak i jednostkami, jakie powierzają nam swoje ładunki o znaczących gabarytach. Planowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze fachowo zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. Dzięki nowoczesnym ekwipunkom i maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie sfinalizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga zajmuje się kompletną logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Poszukują Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? To, jaka jednostka pozostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na ostateczny sukces lub też niepowodzenie pełnej przesyłki. Oczywiście taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze specjalistyczne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, jakkolwiek i najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę nieomalże każdego zamówienia. Niektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep i pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – poprawnie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę. Niezależnie od wielkości i wagi, stworzona przez nas renomowana firma poradzi sobie z jakimkolwiek zadaniem!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy właściwe doświadczenie oraz wiedzę na temat wyjątkowego transportu korzystnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki transportujemy?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych i budowniczych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić jakiekolwiek zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy słuszny sprzęt oraz realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:1 + 5

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy zajmują się zagadnieniami logistycznymi, by zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu rozmaitych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych pracowników, jacy zabezpieczają pełną trasę.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy można mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą oraz troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością pomogą zagwarantować właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to przede wszystkim istotne w przypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak nie ulega wątpliwości mamy do czynienia z transportem niekonwencjonalnym oraz bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i pytania o szczegóły. Warto nas poinformować o własnych zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – z pewnością będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia naturalnie nam sprawy transportu ponadgabarytowego. Kolosalne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby kolosalnym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych doświadczonych kierowców. Wszystko, co tutaj oferujemy oraz to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest oprócz tego bardzo przystępne cenowo.


W należącej do nas gestii zostaje też uzupełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Konsument nie musi się niczym niepokoić, albowiem sami specjalizujemy się wszelkimi kwestiami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU