Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kartuzy - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chmielno, Kartuzy, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Żukowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Kooperujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak również firmami, jakie powierzają nam swoje ładunki o ogromnych gabarytach. Cierpliwie planujemy każdy przewóz i przygotowujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem oraz współczesnymi pojazdami, to naturalnie dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana załoga specjalizuje się pełną logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Poszukują Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Powodzenie każdego zlecenia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru profesjonalnej i renomowanej firmy. Naturalnie taką firmą jest stworzona przez nas, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, ale oraz wysoką jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się właściwie jakiegokolwiek przewozu. Co poniektóre projekty przewozu ciężkiego są w stanie wymagać kilku przyczep oraz pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – odpowiednio o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Posiadamy profesjonalne doświadczenie i wiedzę na temat specjalnego transportu potrzebnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić jakiekolwiek zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy słuszny sprzęt oraz realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:7 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasz dział logistyki funkcjonuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Potrzebne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy zespół naszych robotników, jacy zabezpieczają całą trasę.


Powierzając nam transport wielkogabarytowy wolno mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą oraz troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością pomogą zapewnić należyte zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Jest to szczególnie ważne w przypadku przesyłek wiekogabarytowych, bowiem jak wiadomo mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym oraz o wiele bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy także Państwa do zadawania pytań. Warto nas powiadomić o własnych zaleceniach, lub specjalnych prośbach – z pewnością będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Kolosalne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby gigantycznym wyzwaniem, jednak nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Wszystko, co tutaj proponujemy i to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest na domiar tego niesłychanie przystępne cenowo.


W prowadzonej przez nas gestii pozostaje też uzupełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na transport specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Klient nie musi się niczym troskać, albowiem sami specjalizujemy się wszystkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU