Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mońki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Goniądz, Jasionówka, Jaświły, Knyszyn, Krypno, Mońki, Trzcianne.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania słusznej zgody. Nasza firma proponuje profesjonalny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz zachwycającej jakości sprzęt, jaki jest fachowy i słuszny do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, by załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o transport ładunków o niezwyczajowym gabarycie i stworzona przez nas oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie znajdą Państwo bardziej kompetentnych przedstawicieli niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać znakomitą obsługę, doskonałe stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz ogromnych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, by zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:0 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niezmiernie kompetentnie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli szablonowy przewóz ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy pozostały spełnione. To nasz zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, żeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak bez zarzutu znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich perfekcyjnie przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy w istocie gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie tylko są w tej branży od lat, ale także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy fachowość i sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU