Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łęczna - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Cyców, Ludwin, Łęczna, Milejów, Puchaczów, Spiczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób obeznany specjalizujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym przeróżnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Transport specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych dużych konstrukcji i pojazdów. Angażujemy wykwalifikowanych fachowców, jacy bardzo dobrze znają się na własnej pracy i rzetelnie wykonują powierzone im obowiązki. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Prowadzona przez nas propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty opisującej nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkiem całościowy i wykwalifikowany, ponieważ dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep bardzo dobrych na rynku, aby bronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo wielkim zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej maszyny, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy miejscowe i krajowe przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do znacznych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym profesjonalistą w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeżeli będą pragnęli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią też odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące naszej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak prędko, jak jedynie to możliwe.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza jednostka oferuje transport różnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, śmigłowców oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:8 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowywanie przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Sami zajmujemy się całą logistyką oraz organizujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Nasza idealna jednostka występuje również o wszystkie niebezużyteczne zezwolenia, aby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, kiedy w grę wstępuje ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko pomóc odszukać najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale naturalnie wykonać całe zlecenie: idealnie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Konsumentom i dzieląc się cenną wiedzą. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niesłychanie interesującej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, powiązanych z naszą przejrzystą ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport rzeczywiście ciężkich ładunków – najprawidłowiej zrobić to z nami oraz nie niepokoić się o nic!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z naszą dostatnią propozycją transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni kompetentni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Zapewniamy również konkurencyjność naszych cen. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU