Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ostróda - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ostróda, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Miłakowo, Miłomłyn, Morąg.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak także przedsiębiorstwami, jakie powierzają nam własne ładunki o dużych gabarytach. Organizowany przez nas przewóz specjalistyczny jest zawsze profesjonalnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. To naturalnie dzięki nowoczesnym sprzętom i maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra zajmuje się kompletną logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Poszukują Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? To, jaka jednostka pozostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na ostateczny sukces bądź niepowodzenie pełnej przesyłki. Oczywiście taką jednostką jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to sporo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jakkolwiek i najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę niemal każdego zlecenia. Niektóre projekty przewozu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep oraz dodatkowych pojazdów do obsługi przyczepy – odpowiednio o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Mamy właściwe doświadczenie oraz wiedzę na temat wyjątkowego transportu pomocnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Konsumentów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się przewozem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowniczych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza jednostka bez trudu zaplanuje i zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy stosowny sprzęt i realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:9 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Stworzony przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Potrzebne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a cały przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Nieraz w akcji przewozu kolosalnych gabarytów bierze udział cały skład robotników, którzy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Jeżeli pragną Państwo mieć pewność, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie prosty – nam warto zaufać, troszczymy się o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością pomogą zapewnić właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, kiedy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje nieumowne wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz pytania o szczegóły. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, czy specjalnych prośbach – z pewnością będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, by byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Duże i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby okazałym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych fachowych kierowców. Każda pomoc, którą może zaoferować Państwu nasz zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w nadzwyczaj atrakcyjnej cenie.


W naszej gestii zostaje również uzupełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym troskać, albowiem sami specjalizujemy się wszelkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU