Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Limanowa - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa, Łukowica, Mszana Dolna, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby zdołać przewozić przedmioty o gigantycznych gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Stworzona przez nas firma oferuje świetny przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, ale także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Dysponujemy dobrym ekwipunkiem i wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o transport ładunków o nietypowym gabarycie i nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie znajdą Państwo znacznie bardziej kompetentnych agentów niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać fenomenalną obsługę, perfekcyjne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy obszerne grono zadowolonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Trzeba nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam przewóz przedmiotów o dużych gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, następnie zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:2 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie znaczących gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budowlane oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego właściwe wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem aniżeli stereotypowy przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie wzorce pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak doskonale znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich idealnie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności zarządzamy faktycznie szerokim zespołem ekspertów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, lecz też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność oraz fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU