Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ryki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dęblin, Kłoczew, Nowodwór, Ryki, Stężyca, Ułęż.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma trudni się profesjonalnym przewozem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Nasza idealna działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszar Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym fachowym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Dodatkowo nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Niezwykle nieraz zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy ciągniki. Poza maszynami, przewozimy także szczegóły pociągów, helikoptery oraz czołgi. Nasi Konsumenci to również osoby prywatne, jak także przedsiębiorstwa.


Transport ciężki elementów stalowych i budynków


Oferujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:9 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Absorbujemy się przewozem ładunku o dużych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a po pewnym czasie przystępujemy do zagadnień logistycznych. Zwykle niezbędne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o dobre zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się posiadać bezsporną pewność, że transport odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać przejrzyste ceny oraz doskonałą obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do naszej idealnej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się z naszą klarowną propozycją wszelkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Obręb naszych usług jest newralgicznym elementem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, jednak zapewniamy także w właściwej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to eksperci, którym można zaufać!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz fenomenalny sprzęt, który znajduje się w naszej dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie obszernych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU