Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Rypin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Rypin, Brzuze, Rogowo, Skrwilno, Wąpielsk.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o ogromnych gabarytach. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zainteresowane są transportem gigantycznych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych kompetentnych usług.


Żeby transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim kontrahentom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą najlepszą ofertę i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że wobec tego transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o detale, istotne jest, by współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Nasi Kontrahenci mają bardzo wysokie wyczekiwania oraz to nam się podoba, bowiem ubóstwiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalistyczny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można samodzielnie transportować, bo nieodzowne jest pozyskanie należytej zgody. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:6 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów rozmaitego typu. Ładunek odbieramy od Konsumenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza idealna jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej klarownej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, które pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny oraz doświadczony serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przewieźć – my to przewozimy! W naszej klarownej firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie potrzebne wiadomości. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU