Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubań - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Świeradów-Zdrój, Leśna, Lubań, Olszyna, Platerówka, Siekierczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma świadczy odpowiednie usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno przemieszczać w standardowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Konsumenta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas oferty.


Jakie rzeczy transportujemy?


Transportem ogromnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat i mamy ogromne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce,
  • czołgi,
  • pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Tak w zasadzie jesteśmy poradzić sobie z transportu niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zatem bez względu na to, jak niezwykle błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować. Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie najbardziej dostosowaną do wymogów, ponieważ naszym koronnym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Złożoność opisującej nas propozycji usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej entuzjastycznie zarówno kontrahenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem zezwala na na to obszerna wiedza oraz gigantyczne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Jesteśmy w stanie urzeczywistnić jakiekolwiek powierzone nam zagadnienie. Zarządzamy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi wehikułami oraz najlepszymi pracownikami.

Skontaktuj się z nami:0 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wkracza w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy Klient powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty czy też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na obszarze całego kraju oraz bez kłopotu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa tranzytu jest już uzgodniona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno albowiem transportować bez ich uzyskania. W należącej do nas gestii leży również kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć różnorodne ładunki o kolosalnych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas jednoznacznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy ustępstwo w tym aspekcie. Będzie nam niezmiernie przyjemnie, jeżeli dadzą nam Państwo szansę to udowodnić, rozpoczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo martwić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertęNASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU