Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zakopane - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Zakopane, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze wymaga uzyskania słusznej zgody. Stworzona przez nas firma oferuje obeznany transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, ale też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Dysponujemy słusznym ekwipunkiem i najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu niezawodny wybór w wypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie znajdą Państwo znacznie bardziej kompetentnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać perfekcyjną obsługę, pierwszorzędne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy ogromne grono zadowolonych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz dużych gabarytów. W pierwszej kolejności należy je załadować, potem zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, jakie umożliwiają im szybki oraz w szczególe bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać wybitnie powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie sporych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budowlane oraz specjalistyczne, kontenery, tanki i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się bardzo kompetentnie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż stereotypowy przewóz ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To nasz zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, żeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Porządnie znając oraz rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności dysponujemy w rzeczywistości gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, niemniej jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU