Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wysokie Mazowieckie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Szepietowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc transportować ładunki o kolosalnych gabarytach, konieczne jest uzyskanie zgody. Nasza jednostka oferuje bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Zarządzamy odpowiednim oprzyrządowaniem oraz wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o transport ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz stworzona przez nas oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać pierwszorzędną obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy obszerne grono usatysfakcjonowanych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam przewóz przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Najpierw trzeba je załadować, później zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, by zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:3 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Prowadzona przez nas jednostka specjalizuje się w transportowaniu obszernych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się wybitnie profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli stereotypowy przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To skonstruowany przez nas zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak nienagannie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich doskonale dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu zarządzamy de facto szerokim zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, lecz również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najlepszej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm i sumienność naszych pracobiorców. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU