Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Miechów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Miechów, Racławice, Słaboszów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By móc transportować przedmioty o kolosalnych gabarytach, nieodzowne jest uzyskanie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje kompetentny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma ma współczesne pojazdy oraz doskonałej jakości sprzęt, jaki jest profesjonalny i właściwy do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu pewny wybór w wypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Możemy pochwalić się znacznym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w rzeczywistości ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nie znajdą Państwo bardziej profesjonalnych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać świetną obsługę, wspaniałe stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy gigantyczne grono zadowolonych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Trzeba nie zapominać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie jedynie sam przewóz przedmiotów o kolosalnych gabarytach. W pierwszej kolejności wypada je załadować, w następnej kolejności zaplanować detalicznie trasę przewozu. Pracownicy naszej firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, które umożliwiają im szybki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:8 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie sporych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się nadzwyczaj kompetentnie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany niż transport pospolitych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak perfekcyjnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich znakomicie dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu dysponujemy naprawdę gigantycznym zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, niemniej jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najwyższej klasy.


Zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych robotników. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU