Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Brzeziny - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze potrzebuje zdobycia słusznej zgody. Nasza jednostka oferuje wykwalifikowany transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, niemniej jednak również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma ma nowoczesne pojazdy oraz doskonałej jakości sprzęt, jaki jest wprawny oraz stosowny do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu pewny wybór w przypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję oraz przewóz nawet faktycznie ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie znajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć idealną obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w należącej do nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zaspokojonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam przewóz przedmiotów o dużych gabarytach. W pierwszej kolejności wypada je załadować, następnie zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, jakie zapewniają im prędki i w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezwykle powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:6 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, czołgi oraz wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się nadzwyczaj profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej karkołomny aniżeli przewóz pospolitych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie standardy zostały spełnione. To nasz zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, żeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Porządnie znając i rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności zarządzamy w rzeczy samej szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, niemniej jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU