Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Rawicz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Pakosław, Rawicz.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Nasza idealna działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Chcąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą i kontaktu.


Jesteśmy specjalistami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w zasadzie lubimy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, aby bezpiecznie i profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Ukontentowanie naszych Konsumentów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się również wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niebezużyteczne do transportu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w odpowiednim czasie. Na domiar tego nasz zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych oraz budowlanych


Jednym z zwykle powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o sporych gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy również szczegóły pociągów, śmigłowce i tanki. Nasi Konsumenci to również osoby prywatne, jak także firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


Oferujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a później przystępujemy do kwestii logistycznych. Przeważnie niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o właściwe zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, aby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych ekspertów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w ściśle mówiąc atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać klarowne ceny oraz znakomitą obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zgłosić się oczywiście do należącej do nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami należącej do nas oferty. Zakres naszych profesjonalnych usług jest głównym szczegółem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, lecz zapewniamy także w dobrej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to specjaliści, którym wolno zaufać!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz doskonały sprzęt, jaki znajduje się w naszej dyspozycji gwarantuje profesjonalizm w przewozie znacznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU