Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ruda Śląska - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ruda Śląska.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka oferuje poprawne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie wolno przewozić w tradycyjny sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Kontrahenta w sprawach połączonych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Transportem znacznych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy obszerne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i dużo innych.

Powyższa lista jednak nie jest w żaden sposób skończona! Tak w rzeczy samej jesteśmy poradzić sobie z przewozem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, jak nadzwyczaj fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w najwyższym stopniu dopasowaną do potrzeb, albowiem naszym głównym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Złożoność naszej oferty usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej entuzjastycznie zarówno kontrahenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo zezwala na na to obszerna wiedza oraz duże doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy.


Jesteśmy w stanie doprowadzić do końca każde powierzone nam zadanie. Mamy wymagany sprzęt, pojazdy, jak też profesjonalnych pracobiorców.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub szkodliwe warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:7 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przejazdu, nasi pracownicy zajmują się uzyskaniem wartościowych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można transportować bez jej uzyskania. W należącej do nas gestii leży również kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i odpowiednio go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o kolosalnych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas bezsprzecznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Aby to udowodnić z dużą przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, aby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w zasadzie pokaźne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej idealnej oferty i do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU