Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gryfino - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo, Trzcińsko-Zdrój, Widuchowa.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak także osób prywatnych, jakie zaciekawione są transportem gigantycznych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całkowitą propozycją należącej do nas firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o ogromnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim konsumentom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą klarowną propozycję oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, by współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają niesłychanie wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, albowiem ubóstwiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, sporych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz ponadnormatywny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem niesłychanie nowoczesnym ekwipunkiem, który gwarantuje nam przewożenie różnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można osobiście transportować, albowiem potrzebne jest pozyskanie słusznej zgody. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie dużych gabarytów różnego typu. Ładunek odbieramy od Konsumenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Prowadzona przez nas jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, jakie pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny oraz doświadczony portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny oraz banalnych transport umownych ładunków! W należącej do nas firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne wiadomości. Klient nie musi się niczym martwić, bowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU