Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Moryń - powiat gryfiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Moryń.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zaintrygować. Już dzisiaj gorąco zapraszamy do poznania zakresu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej absorbującej się transportem przeróżnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej kwestii Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych zawodowców to bezsporny majstersztyk w branży. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zaznajomienia się ze szczegółami naszej klarownej oferty, która z pewnością Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


Nasi Kontrahenci bardzo wielokrotnie szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki i mają gigantyczne rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie zapewniają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszystkie zamówienia. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się kolosalnymi zleceniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można też bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe lub morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. W pierwszej kolejności potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też niewartościowych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niebezużyteczne do transportu zgody. Zajmujemy się też kwestią ubezpieczenia, żeby Klient nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając robotników z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą, nasza jednostka dokłada wszystkich starań, aby zagwarantować konsumentom perfekcyjną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi powiązane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, niemniej jednak także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To wybitnie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zapewnić naszym konsumentom bardzo dobre rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma współczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w rzeczy samej kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU