Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Krasnystaw - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Krasnystaw, Fajsławice, Gorzków, Izbica, Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana, Żółkiewka.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy profesjonalny transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków o kolosalnych gabarytach – zajmujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z oszałamiającej klasy pojazdów oraz współczesnych maszyn w trakcie realizacji transportu specjalnego. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszystkie zlecenia i posiadają potrzebne e kwalifikacje, jak także wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Prowadzona przez nas propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z naszą ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych urządzeń sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem dla pragnień transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep perfekcyjnych na rynku, by chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo znaczącym zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy regionalne i krajowe przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pewność, iż zadbamy o wszelkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty niezbędne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do dużych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym profesjonalistą w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeżeli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią także odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące naszej klarownej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z naszej klarownej strony.


Transport niskopodwoziowy różnych ładunków


Nasza jednostka oferuje transport różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszelkich starań, żeby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:6 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których musi dopełnić nasz Kontrahent. Sami zajmujemy się pełną logistyką i planujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Nasza idealna firma występuje także o wszelkie niebezużyteczne zezwolenia, by przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, kiedy w grę wchodzi ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak oczywiście stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie jedynie pomóc odszukać najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale naturalnie wykonać całe zlecenie: perfekcyjnie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją wiedzą, również jeśli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w nadzwyczaj interesującej cenie, co na dodatek wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z opisującej nas oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, powiązanych z naszą idealną propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wypatrują Państwo niezawodnego partnera do kompetentnego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można przyzwoiciej trafić niż właśnie na naszych profesjonalnych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni profesjonalni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Zapewniamy też konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU