Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Złotów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Lipka, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy własną aktywność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje usługi proponujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności związanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją oraz kontaktu.


Nasz zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Ukontentowanie naszych Konsumentów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się też wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie potrzebne do przewozu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Oprócz tego nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych oraz przemysłowych


Bardzo w wielu przypadkach specjalizujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy również elementy pociągów, śmigłowce i czołgi. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak także firmy.


Transport ciężki elementów stalowych oraz budynków


Oferujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a po pewnym czasie przystępujemy do spraw logistycznych. Nieodzowne jest profesjonalne zaplanowanie trasy przejazdu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, żeby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych profesjonalistów w transporcie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w w rzeczywistości atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć przejrzyste ceny oraz oszałamiającą obsługę klienta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do prowadzonej przez nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami naszej klarownej oferty. Zakres naszych profesjonalnych usług jest kluczowym detalem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym przewozem, niemniej jednak gwarantujemy także w odpowiedniej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz imponujący sprzęt, który znajduje się w naszej dyspozycji zapewnia fachowość w przewozie wielkich gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU