Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowa Sól - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Otyń, Siedlisko.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc transportować ładunki o wielkich gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, jednakowoż również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Zarządzamy odpowiednim ekwipunkiem oraz najwyższej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o przewóz ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie oraz nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo o wiele bardziej profesjonalnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć perfekcyjną obsługę, świetne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej profesjonalnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Trzeba pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o obszernych gabarytach. Najpierw należy je załadować, w następnej kolejności zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Nasi zawodowcy korzystają z nowoczesnych technologii, aby zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:9 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego solidne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej karkołomny niż przewóz zwykłych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Dobrze znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy w rzeczywistości gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, lecz również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Zapewniamy fachowość i sumienność naszych pracowników. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU