Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowa Sól, Bytom Odrzański - powiat nowosolski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Bytom Odrzański.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby zdołać transportować ładunki o ogromnych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Stworzona przez nas firma oferuje wprawny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Dysponujemy dobrym sprzętem oraz najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się sporym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję i przewóz nawet w zasadzie ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć fenomenalną obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej profesjonalnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy duże grono usatysfakcjonowanych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz kolosalnych gabarytów. W pierwszej kolejności należy je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, by zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest od czasu do czasu niesłychanie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:6 + 0

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, czołgi i dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego właściwe wykonanie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest mnóstwo bardziej skomplikowany aniżeli transport stereotypowych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak perfekcyjnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich idealnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności zarządzamy w zasadzie gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, jednakowoż również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU