Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pabianice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Dłutów, Dobroń, Ksawerów, Lutomiersk.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje zdobycia odpowiedniej zgody. Stworzona przez nas firma proponuje wprawny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Zarządzamy dobrym oprzyrządowaniem i najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu pewny wybór w wypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet w gruncie rzeczy ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej kompetentnych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć wspaniałą obsługę, wspaniałe stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy gigantyczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam przewóz przedmiotów o znacznych gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi zawodowcy korzystają z nowoczesnych technologii, aby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niesłychanie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:9 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza idealna jednostka specjalizuje się w transportowaniu znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niesłychanie profesjonalnie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej karkołomny aniżeli przewóz prostych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie standardy pozostały spełnione. To stworzony przez nas zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Porządnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy faktycznie gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie tylko są w tej branży od lat, jakkolwiek też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy profesjonalizm oraz sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU