Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ożarów Mazowiecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Błonie, Izabelin, Kampinos, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma trudni się fachowym transportem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Chcąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją i kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, albowiem de facto ubóstwiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz naszym profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, aby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Prócz tego stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Bardzo w wielu przypadkach specjalizujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy jachty. Poza maszynami, transportujemy również szczegóły pociągów, śmigłowce i czołgi. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak także przedsiębiorstwa.


Przewóz ciężki elementów stalowych oraz budynków


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:10 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a następnie przystępujemy do spraw logistycznych. Na ogół wymagane jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o dobre zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których musi dopełnić Konsument, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych fachowców w transporcie ładunków wielkogabarytowych, żeby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w w rzeczy samej atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny i idealną obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania aniżeli zameldować się naturalnie do naszej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Aspekt naszych usług jest newralgicznym szczegółem w transporcie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, ale zapewniamy także w porządnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to eksperci, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym oprzyrządowaniom, jesteśmy w stanie zapewnić kompetentny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU