Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Radziejów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Radziejów, Bytoń, Dobre, Osięciny, Piotrków Kujawski, Topólka.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając jednostkom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Spedycje o ogromnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, wymagają starannego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim kontrahentom najlepsze usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą idealną propozycję oraz mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że więc przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają ogromnie wysokie wyczekiwania oraz to nam się podoba, bo kochamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeśli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy albowiem niezwykle nowoczesnym sprzętem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W naszej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Żeby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:8 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie dużych gabarytów różnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Kontrahenta, a następnie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezwykle znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub też ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej firmie ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różne funkcje, jakie pomagają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny i doświadczony serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych transport umownych ładunków! W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych walorów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


W następnej kolejności, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie wymagane informacje. Troszczymy się o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU