Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lidzbark Warmiński - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Lidzbark Warmiński, Kiwity, Lubomino, Orneta.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Kooperujemy również z osobami prywatnymi, jak również przedsiębiorstwami, które powierzają nam własne ładunki o dużych gabarytach. Organizowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. To naturalnie dzięki nowoczesnym ekwipunkom i maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie sfinalizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga zajmuje się pełną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Szukają Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? To, jaka jednostka zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces lub też niepowodzenie całej przesyłki. Właśnie taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to niemało więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jednak i najwyższą jakość usług.


Nasza chęć do działania przekłada się na szansę podjęcia się właściwie każdego przewozu. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep oraz akcesoryjnych pojazdów do obsługi przyczepy – poprawnie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości i wagi, nasza prestiżowa firma poradzi sobie z dowolnym zadaniem! Posiadamy należyte doświadczenie oraz wiedzę na temat wyjątkowego transportu przydatnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co wozimy dla naszych Klientów?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, śmigłowców i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Prowadzona przez nas firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy odpowiedni sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:7 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się sprawami logistycznymi, aby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. W pewnych sytuacjach w akcji przewozu kolosalnych gabarytów bierze udział cały skład robotników, którzy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy można mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą i troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zagwarantować dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne nieumowne wymiary oraz indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej kwestii zachęcamy również Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, czy specjalnych prośbach – na milion procent będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Obszerne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby gigantycznym wyzwaniem, ale nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Wszystko, co tutaj proponujemy oraz to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest na dodatek niezmiernie przystępne cenowo.


Firma zajmuje się również wszelkimi formalnościami, jak potrzebne do uzyskania zgody na transport kolosalnych gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Kontrahent nie musi się niczym martwić, ponieważ sami specjalizujemy się wszelkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU