Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Grajewo - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Grajewo, Radziłów, Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania stosownej zgody. Stworzona przez nas firma oferuje profesjonalny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz fenomenalnej jakości sprzęt, jaki jest kompetentny oraz właściwy do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, by załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu solidny wybór w wypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się dużym doświadczeniem jeśli chodzi o spedycję oraz przewóz nawet w zasadzie ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w największym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć znakomitą obsługę, wyśmienite stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy obszerne grono zaspokojonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Warto nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz kolosalnych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, następnie zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi zawodowcy korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz niesłychanie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:5 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki oraz wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego dobre wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli stereotypowy przewóz ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy zostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak idealnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich nienagannie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy naprawdę szerokim zespołem zawodowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, niemniej jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najlepszej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU