Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tarnów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Tarnów, Tuchów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Szerzyny.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze wymaga uzyskania odpowiedniej zgody. Nasza jednostka proponuje znakomity transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, ale również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma ma współczesne pojazdy oraz oszałamiającej jakości sprzęt, który jest nienaganny oraz trafny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu solidny wybór w przypadku przewozu ciężkiego sprzętu budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się znacznym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję oraz przewóz nawet rzeczywiście ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć imponującą obsługę, wspaniałe stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w opisującej nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy kolosalne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz ogromnych gabarytów. W pierwszej kolejności wypada je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze technologie, jakie gwarantują im szybki i w szczególe bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest niekiedy niezwykle mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:9 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie gigantycznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, czołgi oraz wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego należyte wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej karkołomny aniżeli transport zwykłych ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie wzorce pozostały spełnione. To nasz zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Odpowiednio znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy de facto gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, ale również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm oraz sumienność naszych pracowników. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU