Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Dębica - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dębica, Brzostek,Czarna, Dębica, Jodłowa, Pilzno, Żyraków.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka od lat zajmuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja powinna Państwa zaciekawić. Już teraz gorąco zapraszamy do poznania aspektu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej zajmującej się przewozem różnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej kwestii Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam oraz powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest kompetentny transport niskopodwoziowy. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze detalami naszej oferty, która z pewnością Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


Często Klienci zwracają się do nas z prośbą o przewóz ogromnych i bardzo ciężkich maszyn przemysłowych czy też budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Obojętnie od gabarytów wskazanej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami można też bez problemu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, czy kontenery biurowe bądź morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:4 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. W pierwszej kolejności potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź też niepomocnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o potrzebne do transportu zgody. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia, by Konsument nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Zatrudniając robotników z wielkim doświadczeniem oraz wiedzą, stworzona przez nas jednostka dokłada wszystkich starań, żeby zagwarantować kontrahentom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi powiązane z przewozem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się w takim razie liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To bardzo ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zapewnić stworzonym przez nas kontrahentom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do de facto kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy fachowość i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU