Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wałbrzych - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Wałbrzych, Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Stare Bogaczowice, Walim.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ofercie prowadzonej przez nas firmy znajduje się profesjonalny transport dużych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno wozić w sztampowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zamówienie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Kontrahenta we wszelkich formalnościach. Uprzejmie zapraszamy do poznania opisującej nas oferty.


Jakie rzeczy transportujemy?


Transportem gigantycznych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy kolosalne doświadczenie w tej materii.  Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce,
  • czołgi,
  • pociągi oraz dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Tak de facto jesteśmy poradzić sobie z transportem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który zostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, w jaki sposób nadzwyczaj błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w największym stopniu dobraną do pragnień, bo naszym kluczowym celem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Złożoność prowadzonej przez nas oferty usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej entuzjastycznie zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem zezwala na na to obszerna wiedza oraz obszerne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie sfinalizować każde powierzone nam zagadnienie. Dysponujemy najlepszym sprzętem, niezbędnymi wehikułami oraz najlepszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami:8 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wchodzi w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty lub ewentualnie szkodliwe warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.


Po uzgodnieniu trasy przewozu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem wartościowych zgód. Dużych gabarytów nie można bowiem przewozić bez ich uzyskania. W należącej do nas gestii leży także sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i przyzwoicie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różne ładunki o kolosalnych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas absolutnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia lub ustępstwo w tym aspekcie. Będzie nam wybitnie przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo szansę to pokazać, rozpoczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie nagminnie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!


Nasi wykwalifikowani i kompetentni pracownicy zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam ogromnie miło, jeśli i Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są jedynie słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU