Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świętochłowice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Świętochłowice.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ogromnej ofercie należącej do nas firmy znajduje się specjalistyczny transport wielkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno przemieszczać w sztampowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Kontrahenta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas oferty.


Co transportujemy?


Przewozem gigantycznych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy kolosalne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i wiele innych.

Prezentowana lista jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie jesteśmy w stanie przewieźć niemal wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą. Toteż bez względu na to, w jaki sposób niezmiernie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w najwyższym stopniu dobraną do pragnień, ponieważ naszym kluczowym celem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Całościowy wymiar naszych usług umieją docenić różni Kontrahenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem pozwala na na to obszerna wiedza oraz gigantyczne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Konsument. Dysponujemy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi wehikułami oraz najlepszymi pracownikami.


Co wstępuje w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty bądź też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na obszarze całego kraju oraz bez problemu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:3 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już wyznaczona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno transportować bez jej uzyskania. Absorbujemy się też sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz dobrze go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o obszernych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli gra toczy się o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy ustępstwo w tym aspekcie. Żeby to udowodnić z dużą przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo martwić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i fachowi specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów oraz będzie nam niesłychanie przyjemnie, jeżeli oraz Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tu obietnice nie są jedynie słowami. Nie zostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Zapewniamy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU