Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wołomin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Radzymin, Strachówka, Tłuszcz, Wołomin.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka zajmuje się profesjonalnym przewozem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Prowadzona przez nas aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszar Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy profesjonalistami, jeżeli chodzi o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, albowiem rzeczywiście kochamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, żeby bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Ukontentowanie naszych Kontrahentów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się również wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie wymagane do transportu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w dobrym czasie. Co więcej skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych i budowlanych


Jednym z zwykle powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o wielkich gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, lub jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy też detale pociągów, śmigłowce i tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak także firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych oraz budynków


Proponujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a potem przystępujemy do zagadnień logistycznych. Potrzebne jest właściwe zaplanowanie trasy przewozu, a po pewnym czasie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, by Klient miał do dopełnienia minimum formalności.


Należałoby zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, żeby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać klarowne ceny i wspaniałą obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zgłosić się oczywiście do naszej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami należącej do nas oferty. Obręb naszych profesjonalnych usług jest głównym szczegółem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, lecz zapewniamy także w odpowiedniej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz zachwycający sprzęt, jaki znajduje się w naszej dyspozycji gwarantuje fachowość w przewozie gigantycznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU