Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ząbki - powiat wołomiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Ząbki.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ofercie znajduje się specjalistyczny transport ładunków wielkogabarytowych. Opisującą nas firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia zarówno dla firm, jak także osób prywatnych, które zaciekawione są transportem ogromnych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Spedycje o ogromnej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, potrzebują starannego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom perfekcyjne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą profesjonalną ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, sporych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistyczny oraz pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem niezmiernie nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W naszej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Aby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:6 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie wielkich gabarytów rozmaitego typu. Ładunek odbieramy od Konsumenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj istotną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny i wykwalifikowany portal internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny oraz banalnych transport opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Nasz oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych plusów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niebezużyteczne informacje. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU