Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lipno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Lipno, Bobrowniki, Chrostkowo, Dobrzyń nad Wisłą, Kikół, Skępe, Tłuchowo, Wielgie.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o wielkich gabarytach. Opisującą nas firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając figurom prywatnym i przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z pełną propozycją naszej firmy oraz do skorzystania z naszych fachowych usług.


By transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Wyłącznie w ten sposób można zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim kontrahentom optymalne usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą idealną propozycję oraz mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Nasi Klienci mają nadzwyczaj wysokie wymagania i to nam się podoba, ponieważ lubimy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, sporych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych i specjalistyczny oraz pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem niezwykle nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam przewożenie różnorodnego rodzaju gabarytów. W naszej profesjonalnej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie przewozić, albowiem konieczne jest pozyskanie stosownej zgody. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów przeróżnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Interesanta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie ważną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej klarownej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i doświadczony serwis internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przetransportować – my to transportujemy! W naszej idealnej firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie wymagane wiadomości. Klient nie musi się niczym niepokoić, albowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, również związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU