Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo małopolskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo małopolskie.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Rzeczy wielkogabarytowe trzeba przewozić w specjalistyczny sposób. Nasza jednostka zajmuje się fachowym przewozem wszystkich ładunków ponadgabarytowych, razem z załadunkiem i ich rozładunkiem. Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski. Posiadamy bogate doświadczenie, to właśnie dzięki któremu bez trudu jesteśmy w stanie zorganizować transport każdego ładunku. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy niezmiernie rzetelnie podchodzą do powierzanych im zadań. Nasze usługi zaświadczamy zawsze na najwyższym poziomie, to właśnie dzięki kompetentnym maszynom oraz pojazdom. Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją naszej firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Profesjonalni kierowcy i kompletna kompleksowość usług frachtowych to jedne z naszych najogromniejszych atutów. Wykwalifikowani kierowcy pojazdów przystosowanych do przewozu wielkogabarytowego, którzy przeszli szkolenie z obrębu bezpieczeństwa i obsługi, zręcznie obsługują naszą klarowną flotę. W ten sposób dostarczamy Państwu wysoką jakość oraz pewność, że z powierzonym nam ładunkiem nie stanie się nic złego. Wszyscy nasi kierowcy są ukierunkowani na należyte i indywidualne nastawienie do każdego zlecenia. Pilnujemy, żeby jakikolwiek protokół, czy przepisy bezpieczeństwa były przez naszych pracowników bezkompromisowo przestrzegane.


Na życzenie Klienta proponujemy nie tylko transport, niemniej jednak oraz załadunek oraz rozładunek.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zabieramy ciężki ładunek z wskazanej lokalizacji i odwozimy we wskazane miejsce – terminowo! Jeśli pragną Państwo uprościć sobie zadanie uporania się z takim ponadgabarytowym ładunkiem – jesteśmy do dyspozycji! Należałoby dowiedzieć się znacznie więcej na temat naszych usług, a najporządniej zlecić nam jedno z zadań transportowych na początek, abyśmy w stanie się wykazać.


Całościowe usługi przewozu specjalistycznego


W Polsce konieczne jest uzyskanie specjalnych zgód oraz spełnienie wskazanych warunków, żeby zdołać przewozić przedmioty wielkogabarytowe. My wszelkie formalności dokonujemy sami, by nasz Konsument nie musiał trwonić na nie czasu. Przejmujemy ładunek od Kontrahenta, a następnie organizujemy całą logistykę i bardzo do głębi planujemy trasę. Uwzględniamy przy tym dogłębny rozmiar i gabaryty ładunku, okoliczności pogodowe i ewentualne renowacje drogowe. Na koniec wnioskujemy o niebezużyteczne do transportu zgody oraz kupujemy ubezpieczenie. Ładunek rozładowujemy w położeniu wskazanym przez Klienta.


Przewóz niskopodwoziowy różnorodnych ładunków


Profesjonalnie organizujemy transport przedmiotów wielkogabarytowych. Są to najczęściej stalowe elementy konstrukcyjne, jednakowoż również maszyny budowlane i specjalistyczne, szczegóły pociągów, helikoptery, czołgi, czy domki holenderskie oraz kontenery. W zależności od praktycznych pragnień, planujemy całe przedsięwzięcie i specjalizujemy się jego kompletną realizacją.

Skontaktuj się z nami:0 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ładunków ponadgabarytowych w stworzonym przez nas wykonaniu – bez względu na to, czy chodzi o ładunek mniejszy, czy większy- to kapitalny sposób na wysłanie rzeczowego przedmiotu we wskazane miejsce, pod każdym względem bez stresu. Każdy realizowany przez nas transport przesyłek o niesztampowym gabarycie jest realizowany bez komplikacji, ponieważ absorbują się nim wyszkoleni eksperci. Jeżeli wypatrują Państwo niezawodnych usług transportowych, które mają wszystkie opcje, jakich można potrzebować, żeby dostarczyć własny ładunek do miejsca docelowego na czas oraz nienaruszone – nie ma poprawniejszego wyboru niż nasza firma!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasza rozległa flota odpowiada na wszelkie potrzeby transportu – w sposób wykwalifikowany i kompleksowy. Realizujemy transporty wieklkogabarytowe, zarówno regionalne, jak oraz dalekobieżne. Jest to sekret tego, w jaki sposób osiągamy najważniejszy poziom wydajności: przykładamy uwagę do szczegółów i zawsze dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych potrzeb transportowych naszych konsumentów. To takie nastawienie pozwala nam szczycić się tytułem jednej z najbardziej niezawodnych jednostek transportowych w tym rejonie, jak i całym kraju.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisującą nas całkowitą propozycją usług transportowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług przewozu specjalistycznego. U nas wolno również liczyć na perfekcyjne ceny na rynku. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU