Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bielsko-Biała - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bielsko-Biała.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ogromnej ofercie prowadzonej przez nas firmy znajduje się specjalistyczny transport dużych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno wozić w standardowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Kontrahenta w sprawach połączonych z formalnościami oraz dokumentacją. Uprzejmie zapraszamy do poznania opisującej nas oferty.


Jakie rzeczy przewozimy?


Transportem gigantycznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz posiadamy gigantyczne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe i budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób skończona! Właściwie możemy przetransportować niemal wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dobraną ofertą. Zatem bez względu na to, w jaki sposób niezwykle fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak błyskawicznie, jak to dopuszczalne i postaramy się, żeby stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w największym stopniu kompleksowa oraz perfekcyjnie dopasowana.


Całościowy wymiar naszych usług potrafią uznać różni Konsumenci – realizujemy bo zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie traktujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem zezwala na na to obszerna wiedza i znaczące doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Kontrahent. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi wehikułami i najlepszymi pracownikami.


Co wkracza w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty lub niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na obszarze całej Polski i jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:5 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już uzgodniona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno bo przewozić bez ich zdobycia. Zajmujemy się również kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i dobrze go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o obszernych gabarytach, niezależnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezsprzecznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia lub kompromis w tym aspekcie. Aby to udowodnić z dużą przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie nagminnie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo niepokoić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy zadbają o ich stan na każdym etapie przewozu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam niesłychanie miło, jeśli i Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są tylko słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej klarownej oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU