Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Włocławek - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kowal, Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec, Włocławek.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się szczególny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z całkowitą ofertą prowadzonej przez nas firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o dużej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, potrzebują dokładnego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim kontrahentom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet w najwyższym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy bowiem niesłychanie nowoczesnym sprzętem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie transportować, bo potrzebne jest pozyskanie trafnej zgody. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie ogromnych gabarytów rozmaitego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Klienta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Bardzo istotną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W należącej do nas firmie ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różne funkcje, jakie pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i doświadczony portal internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o wydajny i bezproblemowych przewóz opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy idealne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych plusów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie niezbędne informacje. Konsument nie musi się niczym niepokoić, bowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, też związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU