Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubień Kujawski - powiat włocławski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Lubień Kujawski.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o obszernych gabarytach. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak i osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem gigantycznych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z całkowitą propozycją należącej do nas firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o obszernej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie przewozem ciężkim, żądają dokładnego planowania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim konsumentom najlepsze usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą idealną ofertę oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że więc przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, istotne jest, aby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Klienci mają bardzo wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, albowiem lubimy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalny oraz pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem nadzwyczaj nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie różnorodnego rodzaju gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie transportować, bowiem nieodzowne jest pozyskanie dobrej zgody. Nasza jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:4 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów przeróżnego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Interesanta, a w następnej kolejności umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niesłychanie znaczącą kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub również ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różne funkcje, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Tudzież wydajny i wykwalifikowany portal internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz bezproblemowych transport dowolnych ładunków! W naszej idealnej jednostce gospodarczej przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy perfekcyjne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszystkie niezbędne wiadomości. Dbamy o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU