Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gostyń - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gniezno, Czerniejewo, Gniezno, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Niechanowo, Trzemeszno, Witkowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, to naturalnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją i kontaktu.


Jesteśmy profesjonalistami, jeżeli chodzi o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem właściwie lubimy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym fachowym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się też wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niebezużyteczne do transportu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w odpowiednim czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Poza tym skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych i budowlanych


Jednym z zazwyczaj powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o ogromnych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy ciągniki. Poza maszynami, transportujemy również elementy pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Transport ciężki elementów stalowych i obiektów


Oferujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:9 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a następnie przystępujemy do spraw logistycznych. Najczęściej potrzebne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o dobre zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Klient, staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli chce się posiadać absolutną pewność, że przewóz odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w w rzeczywistości atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać klarowne ceny i oszałamiającą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zameldować się właśnie do należącej do nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z obrębu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty. Zakres naszych usług jest głównym elementem w przewozie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, lecz gwarantujemy też w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to zawodowcy, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie i imponujący sprzęt, który znajduje się w naszej dyspozycji gwarantuje fachowość w przewozie wielkich gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU