Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Słupca - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Słupca, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Słupca, Strzałkowo, Zagórów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka specjalizuje się kompetentnym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Nasza aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą i kontaktu.


Jesteśmy zawodowcami, jeśli chodzi o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w rzeczy samej uwielbiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się także wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie potrzebne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w słusznym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na domiar tego nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych i przemysłowych


Niezmiernie wielokrotnie specjalizujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, czy ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy także elementy pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych szczegółów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a potem przystępujemy do zagadnień logistycznych. Potrzebne jest odpowiednie zaplanowanie trasy przewozu, a następnie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, których musi dopełnić Konsument, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli pragnie się posiadać bezdyskusyjną pewność, że transport odbędzie się we dobry sposób – trzeba zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w faktycznie atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać klarowne ceny i zachwycającą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do naszej idealnej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze detalami prowadzonej przez nas oferty. Zakres naszych profesjonalnych usług jest głównym elementem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, jakkolwiek gwarantujemy też w należytej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zapewnić świetny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU