Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kościerzyna - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kościerzyna, Dziemiany, Karsin, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Kooperujemy również z osobami prywatnymi, jak również jednostkami, jakie powierzają nam własne ładunki o znacznych gabarytach. Starannie planujemy każdy transport oraz przygotowujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. To naturalnie dzięki nowoczesnym wyposażeniom i maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się całą logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Szukają Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? To, jaka jednostka zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces lub też niepowodzenie pełnej przesyłki. Oczywiście taką firmą jest stworzona przez nas, a nasze specjalne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to niemało więcej niż słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jednak i wysoką jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się właściwie każdego przewozu. Niektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep i dodatkowych pojazdów do obsługi przyczepy – poprawnie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości i wagi, nasza prestiżowa firma poradzi sobie z dowolnym zadaniem! Mamy odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat specjalistycznego transportu potrzebnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Co wozimy dla naszych Kontrahentów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Zajmujemy się transportem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • tanków, śmigłowców oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Prowadzona przez nas jednostka bez trudu zaplanuje i zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy trafny sprzęt oraz realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Skonstruowany przez nas dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Potrzebne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych pracobiorców, którzy zabezpieczają pełną trasę.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy można mieć pewność, że mamy wszystko pod kontrolą oraz troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują tylko moment, a z pewnością wspomogą zagwarantować dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to przede wszystkim istotne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, bowiem jak rozumie się samo przez się mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym oraz znacznie bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz zapytania o szczegóły. Należałoby nas powiadomić o własnych zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – na milion procent będziemy mieć je na uwadze i zrobimy wszystko, żeby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Obszerne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, jakkolwiek nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Wszystko, co tu oferujemy oraz to, w jaki sposób pragniemy Państwu ułatwić zadanie jest oprócz tego bardzo przystępne cenowo.


Firma specjalizuje się również wszelkimi formalnościami, jak nieodzowne do uzyskania zgody na transport znacznych gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym niepokoić, ponieważ sami specjalizujemy się wszystkimi zagadnieniami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU