Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Garwolin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Garwolin, Łaskarzew, Borowie, Garwolin, Górzno, Łaskarzew, Maciejowice, Miastków Kościelny, Parysów, Pilawa, Sobolew, Trojanów, Wilga, Żelechów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, to właśnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszar Polski. Chcąc ograniczyć rolę Kontrahenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności powiązanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją oraz kontaktu.


Jesteśmy fachowcami, jeśli chodzi o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo ściśle mówiąc lubimy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo ważna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Dodatkowo stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Jednym z w większości wypadków powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o znacznych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy jachty. Poza maszynami, transportujemy również szczegóły pociągów, śmigłowce i tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak także firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


Oferujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Zajmujemy się przewozem ładunku o znacznych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a po pewnym czasie przystępujemy do kwestii logistycznych. Najczęściej niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o właściwe zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, aby Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych ekspertów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, żeby mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w w gruncie rzeczy atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać przejrzyste ceny i imponującą obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zgłosić się oczywiście do prowadzonej przez nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze szczegółami opisującej nas oferty. Obręb naszych usług jest głównym szczegółem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie jedynie samym transportem, jakkolwiek zapewniamy też w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to eksperci, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU