Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tomaszów Lubelski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Tomaszów Lubelski, Bełżec, Jarczów, Krynice, Lubycza Królewska, Łaszczów, Rachanie, Susiec, Tarnawatka, Telatyn, Tyszowce, Ulhówek.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma specjalizuje się fachowym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Nasza idealna działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją oraz kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem w rzeczy samej kochamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym fachowym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie i profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Zadowolenie naszych Konsumentów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. W dodatku stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych i przemysłowych


Jednym z najczęściej powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o dużych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy również elementy pociągów, helikoptery i tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów i obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się transportem ładunku o gigantycznych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a potem podchodzimy do spraw logistycznych. Konieczne jest dobre zaplanowanie trasy przejazdu, a potem pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby uzyskać klarowne ceny i idealną obsługę klienta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się właśnie do naszej klarownej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z obrębu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze detalami prowadzonej przez nas oferty. Aspekt naszych usług jest głównym elementem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym przewozem, lecz gwarantujemy także w solidnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym wolno zaufać!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym wyposażeniom, jesteśmy w stanie zagwarantować nienaganny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU