Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Olsztyn - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Olsztyn, Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Dywity, Gietrzwałd, Jeziorany, Jonkowo, Kolno, Olsztynek, Purda, Stawiguda, Świątki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy kompetentny transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o znaczących gabarytach – zajmujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z fenomenalnej klasy pojazdów oraz nowoczesnych maszyn w trakcie realizacji transportu specjalistycznego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracobiorców, jacy świetnie znają się na swojej pracy oraz rzetelnie wykonują powierzone im obowiązki. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty opisującej nas firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych sprzętów powoduje, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla potrzeb transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, aby bronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń nadmiernie małych albo za dużych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy lokalne oraz lokalne przepisy, w związku z tym mogą mieć Państwa pewność, że zatroszczymy się o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym zawodowcem w swojej niszy i będziemy szczęśliwi, jeżeli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej profesjonalnej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak szybko, jak jedynie to możliwe.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza jednostka proponuje transport różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów i suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszystkich starań, by zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:4 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przygotowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich musi dopełnić nasz Klient. Stworzona przez nas jednostka posiada dział logistyczny, który samodzielnie trudni się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy też szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas jednostka występuje także o wszystkie potrzebne zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych, gdy w grę wstępuje ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak naturalnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie jedynie pomóc znaleźć perfekcyjny transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jakkolwiek oczywiście wykonać całe zlecenie: perfekcyjnie, fachowo, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając naszym Konsumentom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z opisującej nas oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, powiązanych z naszą przejrzystą ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno prawidłowiej trafić aniżeli właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Ciepło zachęcamy do zapoznania naszej całej propozycji transportu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni profesjonalni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Bardzo dobre ceny na rynku są u nas gwarantowane. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU