Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubaczów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Lubaczów, Cieszanów, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Narol, Oleszyce, Stary Dzików, Wielkie Oczy.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat specjalizuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej kwestii Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, aby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych fachowców to bezdyskusyjny majstersztyk w branży. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze szczegółami naszej idealnej oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalnych.


Wielokrotnie Klienci zwracają się do nas z prośbą o przewóz znacznych i nadzwyczaj ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych bądź też budowniczych. Dysponujemy pojazdami, które gwarantują nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Niezależnie od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się dużymi zleceniami firmowymi i posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przetransportować przeróżnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:10 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. Najpierw nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami – także sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi powiązane z transportem domków holenderskich i nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz profesjonalnych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jakkolwiek także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To nadzwyczaj ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zagwarantować naszym klientom najlepsze rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować w zasadzie należyte rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU