Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bytów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Lipnica, Miastko, Parchowo, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Gorąco witamy Państwa na stronie propozycji firmy, jaka od wielu lat specjalizuje się w planowaniu i realizacji specjalnego przewozu niskopodwoziowego (przewóz maszyn budowniczych oraz agrarnych). Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak także firmami, jakie powierzają nam swoje ładunki o znacznych gabarytach. Organizowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. Zarządzamy najlepszym sprzętem i nowoczesnymi pojazdami, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się kompletną logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Czy pragną Państwo przetransportować ciężki sprzęt lub też ciężki materiał, o niestereotypowym gabarycie? Powodzenie każdego zlecenia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru profesjonalnej i prestiżowej firmy. Naturalnie taką firmą jest stworzona przez nas, a nasze specjalistyczne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to sporo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jakkolwiek oraz wysoką jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się adekwatnie każdego przewozu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Niektóre projekty przewozu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep oraz dodatkowych pojazdów do obsługi przyczepy – porządnie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę. Niezależnie od wielkości i wagi, nasza prestiżowa jednostka poradzi sobie z jakimkolwiek zadaniem! Mamy dobre doświadczenie oraz wiedzę na temat specjalnego transportu przydatnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Konsumentów?

Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych i budowlanych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • tanków, śmigłowców oraz pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Nasza jednostka bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszystkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy stosowny sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:10 + 3

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się zagadnieniami logistycznymi, by zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę przewozu. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Nieraz w akcji przewozu ogromnych gabarytów bierze udział cały skład pracowników, jacy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku oraz innych osób znajdujących się na trasie.


Powierzając nam transport wielkogabarytowy wolno mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą oraz troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują tylko moment, a z pewnością pomogą zapewnić należyte zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to przede wszystkim ważne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, albowiem jak wiadomo mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym i znacznie bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz pytania o szczegóły. Należałoby nas powiadomić o własnych zaleceniach, lub wyjątkowych prośbach – na milion procent będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia naturalnie nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Duże oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby gigantycznym wyzwaniem, jakkolwiek nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Jakakolwiek pomoc, którą może zaoferować Państwu nasz zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w nadzwyczaj interesującej cenie.


W prowadzonej przez nas gestii pozostaje także dopełnienie takich formalności, jak zdobycie zgody na przewóz specjalistyczny, czy ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym troskać, bowiem sami zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU