Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gostynin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gostynin, Pacyna, Sanniki, Szczawin Kościelny.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, to naturalnie dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i kontaktu.


Jesteśmy ekspertami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w rzeczy samej kochamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Satysfakcja naszych Kontrahentów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się również wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie niebezużyteczne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Ponadto skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i przemysłowych


Bardzo w szeregu przypadków specjalizujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy także detale pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki elementów stalowych i obiektów


Proponujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:3 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się przewozem ładunku o sporych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Kontrahenta, a potem podchodzimy do zagadnień logistycznych. Potrzebne jest dobre zaplanowanie trasy przewozu, a następnie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić Klient, staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych profesjonalistów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w ściśle mówiąc atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać przejrzyste ceny oraz znakomitą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zgłosić się oczywiście do opisującej nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami naszej klarownej oferty. Obręb naszych profesjonalnych usług jest fundamentalnym szczegółem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym przewozem, jednakowoż zapewniamy też w właściwej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to profesjonaliści, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo dobry przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU