Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Szczytno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Szczytno, Dźwierzuty, Jedwabno, Pasym, Rozogi, Świętajno, Wielbark.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak także przedsiębiorstwami, jakie powierzają nam własne ładunki o gigantycznych gabarytach. Planowany przez nas przewóz specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany i przygotowany w najmniejszym szczególe. Zarządzamy najlepszym sprzętem i dzisiejszymi pojazdami, to właśnie dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana załoga trudni się całą logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Czy potrzebują Państwo przetransportować ciężki sprzęt lub ciężki ładunek, o niestereotypowym gabarycie? To, jaka jednostka zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na ostateczny sukces bądź niepowodzenie pełnej przesyłki. Naturalnie taką firmą jest stworzona przez nas, a nasze specjalistyczne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to sporo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jednakowoż oraz wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę nieomalże każdego zlecenia. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep oraz dodatkowych wehikułów do obsługi przyczepy – poprawnie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Mamy dobre doświadczenie oraz wiedzę na temat wyjątkowego transportu przydatnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Co przewozimy dla naszych Konsumentów?


Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowlanych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, śmigłowców oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić jakiekolwiek zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy stosowny sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:10 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasz dział logistyki funkcjonuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy musi być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Nieraz w akcji przewozu znacznych gabarytów bierze udział cały skład pracobiorców, jacy dbają o bezpieczeństwo ładunku oraz innych ludzi znajdujących się na trasie.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy wolno mieć pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą i dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują jedynie moment, a z pewnością pomogą zapewnić właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje niezwyczajowe wymiary oraz indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i pytania o szczegóły. Należałoby nas powiadomić o swoich zaleceniach, lub wyjątkowych prośbach – na milion procent będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Gigantyczne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Wszystko, co tu proponujemy i to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest do tego bardzo przystępne cenowo.


W należącej do nas gestii pozostaje również dopełnienie takich formalności, jak zdobycie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bo sami zajmujemy się wszelkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU