Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Golub-Dobrzyń - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ciechocin, Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Radomin, Zbójno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o dużych gabarytach. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia zarówno dla firm, jak także osób prywatnych, jakie zaciekawione są przewozem dużych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, aby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną propozycją naszej firmy i do skorzystania z naszych fachowych usług.


Żeby przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Wyłącznie w ten sposób wolno zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą propozycję oraz mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Nasi Klienci mają nadzwyczaj wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, ponieważ ubóstwiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeżeli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych i ponadnormatywny oraz pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo bardzo nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno osobiście transportować, ponieważ potrzebne jest pozyskanie właściwej zgody. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:4 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Klienta, a w następnej kolejności umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezwykle znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny oraz wykwalifikowany portal internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przetransportować – my to transportujemy! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą profesjonalną własnością. Nasz oddany personel wyznaczy korzystne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Potem, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie niebezużyteczne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU