Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Prudnik - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka oferuje porządne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno transportować w szablonowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Konsumenta we wszystkich formalnościach. Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas oferty.


Co przewozimy?


Przewozem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy ogromne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób skończona! Tak w gruncie rzeczy jesteśmy poradzić sobie z transportem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób niezmiernie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie najbardziej dopasowaną do potrzeb, albowiem naszym kluczowym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.


Kompleksowy wymiar naszych usług potrafią uznać różni Klienci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Takie podejście na dodatek ułatwia nam bogata wiedza oraz doświadczenie, które posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Kontrahent. Posiadamy potrzebny sprzęt, pojazdy, jak też doświadczonych robotników.


Co wkracza w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty lub ewentualnie szkodliwe warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na obszarze całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:1 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już wyznaczona, wtedy zajmujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie można albowiem przewozić bez ich uzyskania. W naszej gestii leży również sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz adekwatnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różne ładunki o wielkich gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas jednoznacznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo szansę to udowodnić, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie raz za razem są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo martwić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam nadzwyczaj miło, jeżeli oraz Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są tylko słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej idealnej oferty i do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU