Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sopot - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Sopot.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Witamy Państwa na stronie propozycji firmy, jaka od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu oraz realizacji specjalnego transportu niskopodwoziowego (tranzyt maszyn budowniczych i budowlanych). Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak także jednostkami, jakie powierzają nam własne ładunki o znaczących gabarytach. Dokładnie planujemy każdy transport i przygotujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. Dzięki nowoczesnym oprzyrządowaniom oraz maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się pełną logistyką oraz dopełnia wszystkich formalności w imieniu Konsumenta.


Czy pragną Państwo przewieźć ciężki sprzęt lub ciężki towar, o niestereotypowym gabarycie? To, jaka jednostka zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces bądź niepowodzenie pełnej przesyłki. Oczywiście taką firmą jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to niemało więcej niż słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, niemniej jednak oraz wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę nieomalże każdego zamówienia.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Niektóre projekty przewozu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep oraz pobocznych wehikułów do obsługi przyczepy – odpowiednio o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę. Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Posiadamy należyte doświadczenie i wiedzę na temat wyjątkowego transportu przydatnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Jakie ładunki transportujemy?


Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu i budowniczych,
  • części stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • tanków, śmigłowców oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić każde zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy stosowny sprzęt oraz realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się kwestiami logistycznymi, by zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a cały przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych pracowników, jacy zabezpieczają całą trasę.


Jeżeli chcą Państwo mieć pełne przekonanie, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie prosty – nam warto zaufać, dbamy o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością wspomogą zagwarantować należyte zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje nieumowne wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz zapytania o szczegóły. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, lub specjalnych prośbach – na milion procent będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Duże i oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, ale nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Każda pomoc, którą może zaproponować Państwu nasz zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie.


W należącej do nas gestii pozostaje także uzupełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, czy ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym troskać, ponieważ sami specjalizujemy się wszelkimi zagadnieniami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU